KONST / Litografier / Färglitografi 14608063
nr 1460 8063
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Färglitografi, bildmått: 27x37cm, yttermått inklusive ram: 49x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:32:03
100 kr
250 kr
300 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer